Centar, Vlasotince
Vlasotince, Glavna autobuska stanica – u prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor površine 230m2, pogodan za različite tipove delatnosti.... više
0€ (0 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Velikom Krčmaru, površine 3 ha 20 ari 71 m2 po ceni od 9.000 eur.... više
9.000€ (0 €/m²)
Jablanica, Boljevac, Boljevac
Prodaje se građevinska parcela 4a 07m2 sa uknjiženom kućom, ali srušenom 42m2 i do nje voćnjak 6a 36m2 ukupno 10a 43m2, iznad centra sela... više
5.500€ 0 €/m²)
Plana, Okolina, Paraćin
Prodajemo plac sa starim objektima u centru sela Plana. Za više informacija, kontaktirajte nas putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477... više
5.000€ 0 €/m²)
Železnik, Beograd
Agencijski ID: 72727, uknjizen, plac. Plac se nalazi na samoj okretnici 88 autobuske linije. Po obliku pravougaonik sa velikim frontom. Sve... više
1€ (0 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju garaža u blizini Velikog Parka 12 m2 za 11.000 e . Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima... više
11.000€ (916 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijski ID: 121311. Prodajemo parking mesto u dvoristu zgrade, Podbara, siri centar grada. Parking ima preko 12m2 ali je malo uze (idealno... više
9.500€ (791 €/m²)
Voljavče, Okolina, Jagodina
Ova vikendica, površine 19m2, nalazi se u selu Voljavče na samo 3km od jagodine. Potrebno je ulaganje ali je zato cena i više nego povoljna.... više
10.000€ (526 €/m²)
Centar, Sombor
U centru grada u novoj zgradi se prodaje garaža od 16m2, dovoljno široka i visoka za veći automobil. Građena od čvrstog materijala. Uknjižena... više
13.500€ (843 €/m²)
Centar, Sombor
Prodaje se garaža od 15m2 u novijoj zgradi. U potkrovlju je napravljen prostor za odlaganje stvari. Uknjižena 1/1. više
13.500€ (900 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više
2.400€ (60 €/m²)