Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

88.159€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 61, 42 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 104.720 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

104.720€ (1 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Prodajem LUX kompletno opremljen stan na Kopaoniku

Kopaonik

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. Kvadratura stana je 44m2. Nalazi se na 2 spratu u kompleksu Milmari-Vikend... više

80.000€ (1 818 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Kać, , 5a, 75000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA.... više

75.000€ (150 €/m²)

  • 500m²

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Prodaja lokala u TC Milenijum

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. više

42.000€ (3 500 €/m²)

  • 12m²
  • Suteren.sprat

Pećinci - širi centar, 242.59 ari

Širi centar, Pećinci

Pećinci - širi centar plac, 242.59 ari, front prema ulici 90 metara Prodaje se uknjiženo zemljište od 24.259m2 u građevinskom području u neposrednoj... više

460.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska , 2.5, 74m2, 259000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Luksuzno opremljen stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

2.0, Dif, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Difa i Fakulteta... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat