Za upit 4326 Centar pronađeno 3555 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251500€

Centar, Novi Sad

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska... više

251.500€ (1 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 2.5, 80m2, 300000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Prodaja stanova Novi Sad – ekskluzivan trosoban/četvorosoban Duplex Californ

Centar, Novi Sad

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel,... više

200.850€ (2 282 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • .sprat

Stan 81m2 + podrumski prostor 40m2, Sava naselje, Obrenovac - 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i funkcionalan stan od 81m² u mirnom delu Sava naselja, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na visokom prizemlju... više

125.000€ (1 543 €/m²)

  • soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Stan centar Niša 163m2, ll sprat

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m², smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade.... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 4 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

Savski venac, centar - Durmitorska, 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Durmitorska 4.0, 105m2 (terasa + lođa 5m2), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi odličan četvorosoban... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Savski venac, Centar - Durmitorska 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

KUĆA U CENTRU ĆUPRIJE

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo kuću sa dve stambene jedinice na 6,76 ari u samom centru Ćuprije. Kuća je pogodna za život dve porodice, sa mogućnošću spajanja u... više

85.000€ (720 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje

Kuća u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više

200.000€ (666 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Centar, Bore Prodanovića, 4.0, 127m2, 292300EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjizen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODICAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI... više

292.300€ (2 301 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/3 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova