Za upit 4184 Centar pronađeno 3540 oglasa

Lokal, Centar, 27m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal... više

35.000€ (1 296 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

20.984€ (1 234 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.638€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.810€ (1 267 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Lokal Gorča

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija,... više

23.000€ (1 352 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Lokal površine 27 m², u blizini centra Jagodine

Širi centar, Jagodina

Na prodaju lokal površine 27 m², smešten u blizini centra Jagodine, idealan za razne delatnosti – butik, kancelariju, salon, menjačnicu, fast... više

26.000€ (962 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Prodaja, Lokal, Smederevo, Centar

Centar, Smederevo

Na prodaju lokal u centru Smedereva. Površina lokala 23m2; nalazi se u ulici 16. Oktobar 28/1, Smederevo. Direktan ulaz sa ulice. Lokal... više

32.000€ (1 391 €/m²)

  • 23m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

23.446€ (1 234 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat

PP Rakovica, Snežane Hrepevnik, 9m2 ID#1607

Centar, Rakovica, Beograd

Rakovica – Snežane Hrepevnik – Poslovni prostor od 9m2 – Uknjižen – Izlog 22.000,00 evra Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 9m²,... više

22.000€ (2 444 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

KUĆA NA PRODAJU – BAGRDAN, CENTAR – 145 m², PLAC 6, 29 ari

Bagrdan, Okolina, Jagodina

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da... više

33.000€ (227 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

21.523€ (1 266 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat