Za upit 4184 Centar pronađeno 3539 oglasa

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

26.828€ (1 277 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

Građevinsko zemljište u Voljavču za izgradnju kuće

Voljavče, Okolina, Jagodina

Plac je površine 7,95 ari, veoma zgodan za izgradnju kuće. Plac je već prebačen na gradsko gradjevinsko zemljišće sa dozvoljenom gradnjom.... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Centar, Jagodina

31.850€ (1 225 €/m²)

  • 26m²
  • .sprat

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 2000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

10.000€ (5 €/m²)

  • 2000m²

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Centar, Jagodina

29.081€ (1 264 €/m²)

  • 23m²
  • .sprat

Lokal u Centru Jagodine

Centar, Jagodina

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. više

30.000€ (1 200 €/m²)

  • 25m²
  • .sprat

Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u centru u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu, namenjen za više delatnosti, idealan za izdavanje. Površine je 8m2, uknjižen,... više

29.000€ (3 625 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Lokal Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada... više

33.000€ (1 833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

DVORIŠNI STAN

Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U blizini gradskog kupališta "Štrand", prodaje se dvorišni stan veličine 36m2. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,... više

27.000€ (750 €/m²)

  • soba
  • 36m²
  • Prizemlje

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova