Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje... više
92.000€ (2 243 €/m²)
Zemun (marije Bursać), Beograd
Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5... više
122.000€ (4 357 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 117985, I/I, terasa, uknjizen, tavan, ostava, dvorisna zgrada. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se prodaje stan na prvom spratu... više
160.000€ (1 927 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 73082, spratna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, tavan, vertikala. To su tipske kuce koje su podeljene... više
260.000€ (1 940 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više
100.000€ (2 173 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više
238.000€ (2 767 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 69895, PR/II, video nadzor, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, parking, poslovna zgrada. spratnosti pr+1+pk, iz 2000. godine.......magacinske... više
1.450.000€ (617 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 125807, 6a, spratna, uknjizen, stara gradnja, parking. U ponudi je izuzetna kuca na odlicnoj lokaciji u Zemunu, idealna za miran... više
450.000€ (2 083 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtica, igralista, marketa, doma zdravlja,... više
52.000€ (5 200 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 120253, uknjizen, parking, ugostiteljski objekat. Prodaje se Resort u Zemunu na prostoru od 3400m2. Predstavlja odlicnu investiciju,... više
2.500.000€ (735 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno.... više
98.500€ (1 970 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 124173, 4a, spratna, uknjizen. Na prodaju LUX kuca sa kompletnim namestajem. Kuca se sastoji iz tri nivoa. Prvi nivo je polu... više
630.000€ (1 852 €/m²)