Za upit zamena stana za kuc u sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

NBG, Blok 62, trosoban – preporuka

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno... više

225.000€ (2 960 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Mišarska 65m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više

399.000€ (6 138 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka, 102m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici... više

450.000€ (4 411 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Dupleks 121 m², IV sprat, Obrenovac, centar – 155.000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan ukupne površine 121 m², na IV spratu stambeno-poslovne zgrade u centru Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

155.000€ (1 280 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 121m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 94m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno... više

535.000€ (5 691 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 13/13 spratova

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

VRACAR CRVENI KRST 83m2 , T , 399000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet,... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5.sprat

Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 61m2 , 2T , 205000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

205.000€ (3 360 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat