Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 104m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više

430.000€ (4 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 5/6 spratova

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Prodaja UKNJIŽEN 3.5 Stan 95 m² Adice | Gasno Grejanje | Dve Terase | PARKING

Adice, Novi Sad

U ponudi je komforan troiposoban stan površine 95 m² u mirnom delu naselja Adice, idealan za porodičan život i sve koji žele privatnost, niske... više

160.000€ (1 684 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 73m2, 310000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, , 3.0, 60m2, 186000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trecem... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 47.13 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine... više

88.000€ (1 872 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova