Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

129.966€ (2 363 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

110.219€ (2 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

128.127€ (2 417 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

118.950€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 13/15 spratova

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

367.200€ (2 198 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

412.000€ (2 467 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

68.900€ (2 026 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

51.200€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Prodaja Jednoiposobnog Stana Kraljev Park – Rotkvarija | 45 m² | Terasa | Li

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 45 m² u modernom kompleksu Kraljev Park, na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Detelinara, Milenka Grcica, 0.5, 20m2, 60000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji... više

60.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5.sprat