Blok 62, Novi Beograd, Beograd
Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno... više
225.000€ (2 960 €/m²)
Cvetni Trg, Vračar, Beograd
3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više
399.000€ (6 138 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više
950.000€ (5 428 €/m²)
Crveni Krst, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici... više
450.000€ (4 411 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju dupleks stan ukupne površine 121 m², na IV spratu stambeno-poslovne zgrade u centru Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više
155.000€ (1 280 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više
97.130€ (2 428 €/m²)
Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd
4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno... više
535.000€ (5 691 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više
188.700€ (1 965 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet,... više
399.000€ (4 807 €/m²)
Pravni fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više
152.000€ (2 026 €/m²)
Save Kovacevica, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više
205.000€ (3 360 €/m²)
Akva Park, Jagodina
PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više
80.080€ (1 430 €/m²)