Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6754 oglasa

Dvosoban stan na Bulevaru, Novogradnja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan stan na Bulevaru Nemanjića. Stan ima 59m2, nalazi se na osmom spratu u zgradi sa liftom. Istočno orijentisan. Po... više

123.850€ (2 099 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Na prodaju četvorosobni stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu... više

204.900€ (2 468 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 50.57 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

122.380€ (2 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja 1.5, 43 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 43 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i... više

81.700€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 2/5 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

89.098€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 13/15 spratova

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca... više

167.000€ (2 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 1/10 spratova

Stari grad, Terazije, Kolarčeva, Lokal, 12m2, 59000 EUR

Terazije, Beograd

Prodaja lokala u Kolarčevoj, podzemni prolaz Palata Albanija. Lokal je vlasništvo 1/1,uknjižen. U planu je sredjivanje sva tri podzemna prolaza.... više

59.000€ (4 916 €/m²)

  • 12m²

Vračar, Južni bulevar, Južni bulevar, 2.5, 60m2, 204000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog... više

204.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 2.0, 43m2, 145000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se dvosoban, salonski stan, na nivou visokog prizemlja, na odličnoj lokaciji, u ulici Cara Dušana. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²