Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6922 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 142800€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili +++ Agencijska oznaka stana 1100583, Novi Sad, Telep.CENA 142800E + agencijska provizija 3%. Obavezna... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100334 CENA 110.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj... više

110.000€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/3 spratova

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 186950€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1090765- Uknjižen, nov, sedmosoban dupleks u blizini kružnog toka. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu. Može biti... više

186.950€ (1 133 €/m²)

  • 7 soba
  • 165m²
  • 3/3 spratova

Petoiposoban stan NOVI SAD, 325530€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094693- Uknjižen, renoviran,petoiposoban stan u potkrovlju u centru. Dve potpuno odvojene stambene jedinice 110m i 37m, prodaje... više

325.530€ (2 214 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 147m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093428 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen, trosoban stan odličnog rasporeda na Bulevaru Osobodjenja... više

288.400€ (2 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja u blizini OŠ "Mika Antić", 1.5, 45 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

76.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Plac Merošina 2119m2

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju odličan plac u Merošini površine 2119m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravougaonog oblika. Privatna svojina 1/1.... više

34.000€ (16 €/m²)

  • 2119m²

Plac na Drenovačkom putu, naselje Dragobraća kod Kragujevca - 10628 m2

Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela površine 10628 m2 u naselju Dragobraća, kod Kragujevca. Parcela se nalazi na Drenovačkom putu sa direktnim izlazom na asfalt.... više

498.000€ (46 €/m²)

  • 10628m²

Stan 38,65 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 38,65 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

75.890€ (1 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac 4921m2, Čokotar, Brzeće

Brus, Brus, Brus

Na prodaju plac 4921m2 u naselju Čokotar, u opštini Brus, na desetak kilometara od Brzeća. Plac se nalazi u ravnom delu sa izlaskom na put,... više

100.000€ (20 €/m²)

  • 4921m²

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Kuća u Pirotu, ukupno 200 m2, plac 8,5 ari,

Pirot, Pirot, Pirot

Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom... više

71.500€ (357 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje