Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6869 oglasa

Seosko imanje sa starom kućom 67 m², 64 ara, Ub, Brgule – 20 000 €

Brgule, Okolina, Ub

U ponudi kuća u Brgulama, opština Ub, površine 67 m2 sa dva pomoćna objekata površine 22 m² i 41 m² na 64 ara. Struktura: Kuća je prizemna,... više

20.000€ (298 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 995 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju.... više

10.000€ (10 €/m²)

  • 995m²

Manja kuća u Donjem Dušniku, 33 m2, plac 626 m2

Donji Dušnik, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju manja kuća koja se sastoji od hodnika i jedne višenamenske sobe, sa priključenom strujom i vodom a na parceli... više

12.000€ (363 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje

Kuća 122m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora.... više

129.000€ (1 057 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje

Kuća NOVI SAD, 340000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 3091342, Novi Sad, Novo naselje – ulica Ive Ćipika 15. Ekskluzivna prodaja prostrane kuće na Novom Naselje – odlična... više

340.000€ (860 €/m²)

  • 395m²

Plac Gabrovac 2830m2 HITNO !!!

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Gabrovcu, u prirodnom ambijentu, bez buke i zagađenja, odličan za izgradnju kuće, vikendice, brvnare, montažnog objekta... više

25.000€ (8 €/m²)

  • 2830m²

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Seosko domaćinstvo u Gornjem Ljubešu kod Aleksinca

Gornji Ljubeš, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim... više

42.000€ (148 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

Herceg Novi, Topla 2 - Dobra prilika - Apt / Hotel 1300m2 ID#1533

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Nikole Ljubibratića, u kraju poznatom kao Topla 2, na Opštini Herceg Novi, Crna Gora, MAGNAT prodaje plac od... više

999.999€ (1 999 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

U ponudi plac od 6,52 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

23.000€ (35 €/m²)

  • 652m²

Voždovac, Braće Jerković, 44, 22m2 ID#1564

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Poslovni prostor nalazi se u poslovnoj zgradi na dobroj lokaciji u naselju Braće Jerković na Voždovcu. U neposrednoj blizini je prometna ulica... više

72.900€ (1 656 €/m²)

  • 44m²
  • Suteren.sprat

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje