Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7042 oglasa

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja

Trnava, Jagodina

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom... više

295.000€ (778 €/m²)

  • 379m²
  • .sprat

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova

Plac na prodaju – Crvene Livade (27, 84a)

Crvene livade, Jagodina

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 27,84 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više

55.680€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

+GROCKA VN 3380

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodajemo plac u Vrčinu. Sastoji se od tri parcele ukupne površine 45 ari, prodaje se u celosti. Gornji deo placa je potpuno ravan sa prelepim... više

161.105€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja placeva Novi Sad Alibegovac – građevinski plac 623m2, stambeno-poslo

Sremska Kamenica, Novi Sad

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta.... više

93.450€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju trosoban stan u samom centru Niša

Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u strogom centru Niša, smešten na 9. spratu (od ukupno 15) u poznatoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi sa dva lifta.... više

147.000€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 9/15 spratova

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji- Duvaniste

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u useljivoj novogradnji u Duvaništu u blizini Merkatora. Nalazi se na 3.spratu zgrade sa liftom. Odlična lokacija za... više

117.200€ (2 170 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, 52m2 , Telep/Adice

Telep, Novi Sad

Na prodaju odličan dvoiposoban stan na granici između Telepa i Adica, površine 52m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičan... više

117.300€ (2 255 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat