Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

Novi Sad, Centar - Višenamenski, ulični lokal ID#8000067

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

283.250€ (2 575 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica - Luksuzan petosoban tripleks stan ID#1000911

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks... više

489.000€ (3 372 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 145m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen trosoban stan ID#1000979

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom.... više

200.850€ (2 449 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Lipov gaj - Odličan, renoviran dvosoban stan ID#1000984

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj; na jednoj od... više

164.800€ (2 496 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Lima V - Ulični lokal ID#8000092

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Predstavljamo odličan, višenamenski ulični lokal u zgradi modernog i sofisticiranog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i opreme.... više

149.350€ (1 678 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001177

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kornelija Stankovića. Uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih... više

155.000€ (3 163 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Sremska Kamenica - Nov, neuseljavan četvorosoban dupleks stan ID#1001189

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

281.822€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5674

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U NOVIJOJ ZGRADI, VOZDOVAC

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja,... više

350.000€ (2 755 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat