Trosoban stan, Beograd - Centar | Prodaja · 73m² · 204.400€
Rade Končara , Centar, Zemun, Beograd, Srbija
204.400€
2 800 €/m²
3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5674
Slične nekretnine
Zemun, Meandri - Bačka, 68m2
- 195.000€ 68 m2
Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR
- 196.000€ 76 m2
Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 52m2, 192400EUR
- 192.400€ 52 m2
Savski venac, Durmitorska, renovirano, 48m2
- 198.000€ 48 m2
Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2
- 199.000€ 42 m2
Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR
- 190.000€ 44 m2
Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR
- 189.000€ 47 m2
ZEMUN PRVOMAJSKA 86m2 , 199000e
- 199.000€ 86 m2
Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR
- 200.000€ 70 m2
Palilula, centar - Cvijićeva, 47m2
- 185.000€ 47 m2
PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, NASELJE SAVE KOVACEVICA, ZEMUN
- 200.000€ 58 m2