Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7288 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Na prodaju luksuzna kuća na sprat – 206 m², Pantelej/Niš

Slanci, Palilula, Beograd

Prodaje se prostrana kuća na sprat površine 206 m² na ravnom, uređenom placu od 5,75 ari sa dvorištem na dve strane, idealna za ljubitelje prirode,... više

400.000€ (1 941 €/m²)

  • 206m²
  • /1 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

118.034€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

188.894€ (2 275 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2 u Dobanovcima. Objekat ima 6900m2 magacinskog prostora i 900m2 poslovnog prostora na... više

7.800.000€ (1 000 €/m²)

  • 7800m²
  • Prizemlje

KUĆA!

Prnjavor, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u Prnjavoru, smeštena u mirnoj ulici, idealnoj za život i rad. Kuća je čvrste gradnje, veoma lepo održavana,... više

180.000€ (1 487 €/m²)

  • 121m²
  • .sprat

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo,... više

63.800€ (1 386 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa... više

45.000€ (328 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

KUĆA ZA POSLOVNI PROSTOR!

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela S.Miletić,porodična kuća koja koristi kao poslovni prostor,izlazi na dve ulice,ima kolski ulaz,stari deo kuće je za kompletnu... više

66.900€ (274 €/m²)

  • 244m²
  • .sprat

KUĆA! KULA!

Kula

Na prodaju je prelepa kuća čvrste gradnje u mirnom delu Gornjeg Grada u Kuli, građena od kvalitetne cigle koja osigurava dugotrajnost i udobnost.... više

72.100€ (198 €/m²)

  • 364m²
  • .sprat