Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7263 oglasa

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman uknjižene površine 42m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika... više

75.000€ (1 415 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/4 spratova

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Prodaje se kuća sa placem u centru Bujanovca. Kuća se nalazi na adresi Karađorđa Petrovića br.38. Kuća u osnovi ima 74m2, a plac je ukupne... više

91.000€ (1 229 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

Dvosoban stan, 68m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta.... više

93.000€ (1 367 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova

Na prodaju poslovna hala

Stubica, Okolina, Paraćin

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik poslovne hale površine 570 m² sa pratećim poljoprivrednim zemljištem od 26 ari. Ovaj objekat... više

90.000€ (157 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

Nezavršena prizemna kuća

Crvene livade, Jagodina

Ova kuća je budući dom koji čeka da bude pretvoren u vašu savršenu oazu! Osnovu kuće, dimenzije: 100m2 Ova nezavršena kuća na 10 ari placa... više

28.000€ (280 €/m²)

  • 100m²
  • /1 spratova

Prelepa parcela idealna za gradnju kuće

Trnava, Jagodina

Prelepa četvrtasta parcela idealna za gradnju kuće. Nalazi se u Trnavi,iza Hostela vegas. Ima dobar prilaz. više

24.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća novijeg datuma kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi... više

150.000€ (436 €/m²)

  • 344m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina... više

102.500€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac pogodan za gradnju Trnava Jagodina

Trnava, Jagodina

Prostran plac od 20,53 ari. Pogodan za gradnju kuće i vikendice. Nalazi se na aktuelnom području, ispod Đurđevog brda i Akva park .Prijatno... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća sa velikim placem za odmor i uživanje u blizini Morave

Ada, Ćuprija

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti... više

65.000€ (590 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C009 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova