Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7263 oglasa

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište – Šantarovac (oko 4 hektara)

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište,više parcela, površine oko 4 hektara u mestu Šantarovac. Zemljište je ravno, obradivo i pogodno za razne... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepo uređen stan sa dvorištem

Sarina Međa, Jagodina

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan... više

165.000€ (970 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • .sprat

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Poljoprivredno zemljište katastarska parcela 2328 KO Karadnik, Bujanovac. U neposrednoj blizini preduzeća za puteve. Površina 360 m2 CENA:... više

7.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kvalitetna kuća u alpskom stilu, 267 m2 na placu od 501 m2 i montažna

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena moderna kuća za komforno stanovanje ili biznis, na Bubnju, u prirodnom okruženju a... više

269.000€ (1 007 €/m²)

  • 267m²
  • 1.sprat

Stambeno poslovni objekat u glavnoj ulici u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2... više

230.000€ (954 €/m²)

  • 241m²
  • /2 spratova

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman uknjižene površine 42m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika... više

75.000€ (1 415 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/4 spratova