Za upit vojvode vlahovica pronađeno 19 oglasa

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 60m2, 120000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Voždovac - Vojvode Vlahovića, 37m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom... više

119.000€ (3 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

VOZDOVAC VOJVODE VLAHOVICA 315m2 , 445000e

Vojvode Vlahovica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Vojvode Vlahovica, lokal od 315 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, klima,... više

445.000€ (1 412 €/m²)

  • 315m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova, 45m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban... više

150.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • vp.sprat

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića - 70m2, 205.000e

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića 70m2, 1/5, 3.0, EG, T(4m2) Na prodaju uknjižen trosoban stan na prvom spratu stambene zgrade u naselju... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STANA U NASELJU VOJVODE VLAHOVICA

Vojvode Vlahovica, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan od 40m2 u naselju Vojvode Vlahovica. Stan ima odlican raspored sa dve spavace sobe, dnevnom sobom, kuhinjom i kupatilom.... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 205000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 56m2, 128800 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije,... više

128.800€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića , 3.0, 40m2, 138000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba... više

138.000€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²
  • 5/7 spratova

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.0, 40m2, 4/5

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten... više

124.900€ (3 122 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 55m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 2/2 spratova