Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Kuća u Varvarinu blizu centra grada

Varvarin

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji blizu centralnog trga. Sama kuća poseduje tri nezavisne celine sa podrumom. Kuća je priključena na... više

111.000€ (245 €/m²)

  • 453m²
  • .sprat

Zemun, Autoput za Zagreb, Kralja Petra I Karađorđevića, Zemljište, 17300ari

Autoput Za Zagreb, Beograd

Izuzetan plac od 17.230 m2 u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini Autoputa za Zagreb i naplatne rampe Šimanovci. Plac se sastoji od dve... više

1.750.000€ (101 €/m²)

  • 17300m²

KUĆA U ČONOPLJI

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima... više

31.000€ (142 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

ODLIČNA KUĆA U STAPARU!

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! STAPAR! Prodaje se kuća u Staparu veličine 192m2 na placu od 493m2. Pored je njiva 1.klase od 1350m2. Kuća je čvrstog materijala, kombinacija... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

NOV DVORIŠNI STAN

Centar, Apatin

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine... više

37.000€ (840 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Šabac - Krsmanovača, 786.35ari

Centar, Šabac

Šabac - Krsmanovača građevinsko zemljište, 786.35 ari, voda, struja, kanalizacija Izuzetan plac na samo 1km od Šapca, 80km od Beograda i samo... više

5.897.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šabac, Majur - Magazinovača, 250.66ari

Majur, Okolina, Šabac

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo... više

1.500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, ul. Maksima Gorkog - Uknjižen trosoban stan ID#1000925

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, uknjižen, veoma komforan trosoban stan. Ovaj lep stambeni prostor nalazi... više

350.200€ (3 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 1.sprat

STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT

Centar, Paraćin

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se... više

210.000€ (1 000 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Nov, namešten stan na korak od Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,... više

67.790€ (1 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/7 spratova

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona, 623m2

Centar, Zrenjanin

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona poslovni prostor, 623m2, PR/2, CG Poslovni prostori u glavnoj pešačkoj zoni! Prvi je površine 403m2, spratnosti... više

800.380€ (1 284 €/m²)

  • 623m²
  • Prizemlje/2 spratova