Ekonomski Fakultet, Beograd
U blizini Ekonomskog fakulteta nalazi se poslovni objekat, ukupne površine 901m2. Spratnost objekta je PR (654m2) + I sprat (246m2). Sastoji... više
750.000€ (832 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića kuća, 250m2 (terasa 50m2), SUT+PR+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više
330.000€ (1 320 €/m²)
Bilić, Okolina, Sombor
SALAŠ! BILIĆ! Prodaje se salaš sa poljoprivrednim zemljištem (njivom) ukupne veličine 21.024m2. Uvučen je od glavnog puta, ima izbetoniran put... više
55.000€ 0 €/m²)
Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš
Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više
199.000€ (2 518 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više
239.200€ (4 600 €/m²)
Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna... više
205.000€ (2 157 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe... više
67.000€ (881 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Na prodaju jednosoban stan 46m2, na lepoj, mirnoj lokaciji na Bubnju, na 300m od Apelacionog suda. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne... više
75.000€ (1 630 €/m²)
Popovac, Okolina, Paraćin
Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa... više
40.000€ (444 €/m²)
Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremska Kamenica, Paragovo, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na... više
144.200€ (1 602 €/m²)
Centar, Novi Sad
Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više
402.500€ (3 500 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više
108.000€ (2 117 €/m²)