Za upit suma pronađeno 826 oglasa

Plac za gradnju sa građ.dozvolom, Goč, izletište Mitrovo Polje, 44,38 ar

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta,... više

268.000€ (60 €/m²)

  • 4438m²

ORGANSKA plantaža - lešnik u celini

Donje Štiplje, Okolina, Jagodina

Na prodaju organska plantaža lešnika starosti 12 godina u punoj rodnosti na površini od 3ha+objekat 70m2(upisan i ucrtan)+1 ha zemljišta spremnog... više

140.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50.93m2+10.45m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Prelepa kuća 90m2, Vrćenovica, plac 23.37ari

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prelepa kuća u naselju Vrćenovica prema Aleksincu..Kuća se nalazi u prirodnom okruženju idealnom za odmor i porodično stanovanje.... više

36.000€ (400 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje/1 spratova

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Miljakovac 3, Miljakovački vinogradi, 11a, 200000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 34732, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. 11 ari na odlicnoj lokaciji, uz samu sumu, plac sa obe strane izlazi na asfaltirane... više

200.000€ (181 €/m²)

  • 1100m²

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

Poljoprivredno zemljiste 11.39ha na podaju, Miroc planina

Miroc planina, Negotin, Negotin

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 11.39 ha, u jednom komadu, na planini Miroč. Parcela je okružena šumom, pogodna za razne namene,... više

68.000€ (0 €/m²)

  • 113900m²

Sremska Mitrovica, Erdevik, , 2.0, 100m2, 40000EUR

Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 115410, 23a, vikendica. Prodajem vikendicu u Virojevci (Erdevik) u blizini Titovih lovista od 100m2 za 40.000 evra. Potrebno... više

40.000€ (400 €/m²)

  • 100m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 151500EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje... više

151.500€ (2 754 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova