Za upit suma pronađeno 824 oglasa

Prodajemo čuveni ugostiteljski objekat!

Panjevac, Okolina, Despotovac

Na samo 1,5 km od sela Panjevac, sakriveno među zelenilom i mirom prirode, nalazi se mesto koje nosi neobično ime – "Teška muka". Ali, iza tog... više

180.000€ (720 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.0 STAN U JOVANKE RADAKOVIC, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je dvosoban stan koji odlikuje promisljeno uredjen prostor i mirna pozicija neposredno uz Zvezdarsku sumu. Nalazi se na prvom spratu... više

138.000€ (2 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Boljevac, Rtanj – Jablanica 4ha 65a 51kvm ID#24040

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se šumsko zemljište sa šumom u dolini Radovanske reke na kosini brda u ataru sela Jablanica oko 5km od sela. Nedaleko od planine Rtanj.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Nisko prizemlje.sprat

LOKAL RUMA, 412000€

Ruma, Ruma

Ruma -centar, poslovni prostor pod dugoročnim zakupom, na uglu dve ulice sa uličnim lokalom od 152 m2,dve etaže, 390m2 +++Agencijska oznaka... više

412.000€ (1 056 €/m²)

  • 390m²

Voždovac, Bulevar oslobođenja, Jove Ilića, 4.0, 138m2, 455400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129199, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. Lux penthouse na prestiznoj... više

455.400€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 138m²
  • 5/5 spratova

Boljevac – Rtanj 2ha 29a 62kvm ID#19876

centar, Boljevac, Boljevac

Imanje na planini Rtanj, u blizini raskrsnice za Sokobanju, Boljevac, Rujište i naselje Rtanj, na jugoistočnom delu planine površine 2h 29a... više

87.255€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci, Šimanovci, 140a, 280000EUR

Šimanovci, Pećinci

Agencijski ID: 48008, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Simanovcima. Indutrijsko zona. 60 sirina, 245 duzina. Moze zamena za kvadrate. Vise... više

280.000€ (20 €/m²)

  • 14000m²

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 359m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka kuća, 359m2 (stambeni deo 129m2 + poslovni deo 230m2), terasa 8m2, PR+I, CG, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

175.000€ (487 €/m²)

  • 359m²
  • Prizemlje/1 spratova

Barajevo, Nenadovac - Branislava Jovanovića

Nenadovac, Barajevo, Beograd

Nenadovac se nalazi na oko 30km od centra Beograda. Pripada opštini Barajevo, a od mesta Barajevo je udaljen oko 7km. U prilici smo da Vam... više

96.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje, 57m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom... više

77.000€ (1 350 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Novi grad - Kumanovska, 92m2

Novi Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran... više

215.000€ (2 336 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 92m²
  • 1/2 spratova

Šimanovci-Auto put 116 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Uknjižen plac u industrijskoj zoni, pre naplatne rampe sa leve strane ( iz pravca Beograda). Širina fronta 82m dužina 139m. U blizini asfalt,... više

348.000€ 0 €/m²)

  • 0m²