Za upit suma pronađeno 824 oglasa

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje, 57m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom... više

77.000€ (1 350 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište, 4.5ha, Ub, Kršna Glava – 39 000€

Kršna glava, Okolina, Ub

• Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 4,55 hektara u mestu Kršna Glava, opština Ub, približnih dimenzija 170 metara (u najširem... više

39.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci, Kuća, uknjiženo, 154m2-11 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Ova kuća koju Vam predstavljamo je za sve ljubitelje mira, bez gradske buke. Nalazi se u Šimanovcima, blizu samog centra. Kuća ima 154m2,... više

120.000€ (779 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plad 6 ari

Gradska Lokacija, Ruma

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari.... više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Irig, Neradin, Luka, 10.0, 800m2, 4000000EUR

Neradin, Irig

Agencijski ID: 121267, 3299a, spratna, struja, bazen, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

4.000.000€ (5 000 €/m²)

  • 800m²

Ruma – Hrtkovci 1456kvm ID#22242

Hrtkovci, Ruma, Ruma

Prodaje se proizvodna hala namenski projektovana za pelet, ali može se koristiti i za druge delatnosti, ukupne površine: 1456m2 (PR = 1140m2... više

800.000€ (549 €/m²)

  • 1456m²
  • Prizemlje

Kuća u Nikincima

Nikinci, Ruma, Ruma

Zbog neozbiljnosti kupca opet se prodaje kuca u Nikincima. (Opština Ruma). Kuca od 65 kvadrata sa pomocnim objektima se nalazi na 14a placa.... više

27.000€ (415 €/m²)

  • 65m²
  • 1.sprat

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

Zlatibor - Titove vile, Neto 750m2, Troš.750h, profit 400.000 ID#1529

25. maj, Zlatibor, Zlatibor

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile gde je cena 2.000e/m2) - u naselju 25 maj, 12 min peške... više

269.900€ 0 €/m²)

  • 0m²