Za upit suma na prodaju pronađeno 826 oglasa

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Poslovna hala 760m2

Ćićevac

Sama Hala ima dužinae 40m, širinu 15m. visinu 6m. Sama hala ima površinu 600m2, kancelarijski i salonski deo 160m2, Struja je trofazna, voda... više

240.000€ (315 €/m²)

  • 760m²
  • .sprat

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Porodična stammbena zgrada sa pomočnim objektom

Gloždak, Paraćin

Renovirani objekat u gradskoj zoni sa urađenim etažnim grejanjem. Sama kuća ima kuhinju sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo. Uz kuću postoji... više

70.000€ (429 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Lokal 60m2 dva nivoa, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal je uknjižen na 30m2 plus galerija sa istom kvadraturom, ukupno 60m2.... više

92.280€ (1 538 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kuća u Varvarinu blizu centra grada

Varvarin

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji blizu centralnog trga. Sama kuća poseduje tri nezavisne celine sa podrumom. Kuća je priključena na... više

111.000€ (245 €/m²)

  • 453m²
  • .sprat

Zemun, Autoput za Zagreb, Kralja Petra I Karađorđevića, Zemljište, 17300ari

Autoput Za Zagreb, Beograd

Izuzetan plac od 17.230 m2 u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini Autoputa za Zagreb i naplatne rampe Šimanovci. Plac se sastoji od dve... više

1.750.000€ (101 €/m²)

  • 17300m²

KUĆA U ČONOPLJI

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima... više

31.000€ (142 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

NOV DVORIŠNI STAN

Centar, Apatin

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine... više

37.000€ (840 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

ODLIČNA KUĆA U STAPARU!

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! STAPAR! Prodaje se kuća u Staparu veličine 192m2 na placu od 493m2. Pored je njiva 1.klase od 1350m2. Kuća je čvrstog materijala, kombinacija... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

Šabac - Krsmanovača, 786.35ari

Centar, Šabac

Šabac - Krsmanovača građevinsko zemljište, 786.35 ari, voda, struja, kanalizacija Izuzetan plac na samo 1km od Šapca, 80km od Beograda i samo... više

5.897.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šabac, Majur - Magazinovača, 250.66ari

Majur, Okolina, Šabac

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo... više

1.500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²