Za upit suma na prodaju pronađeno 826 oglasa

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT

Centar, Paraćin

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se... više

210.000€ (1 000 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, ul. Maksima Gorkog - Uknjižen trosoban stan ID#1000925

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, uknjižen, veoma komforan trosoban stan. Ovaj lep stambeni prostor nalazi... više

350.200€ (3 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 1.sprat

Nov, namešten stan na korak od Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,... više

67.790€ (1 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/7 spratova

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona, 623m2

Centar, Zrenjanin

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona poslovni prostor, 623m2, PR/2, CG Poslovni prostori u glavnoj pešačkoj zoni! Prvi je površine 403m2, spratnosti... više

800.380€ (1 284 €/m²)

  • 623m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića, 250m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića kuća, 250m2 (terasa 50m2), SUT+PR+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više

330.000€ (1 320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet, -, Poslovni objekat, 901m2, 750000 EUR

Ekonomski Fakultet, Beograd

U blizini Ekonomskog fakulteta nalazi se poslovni objekat, ukupne površine 901m2. Spratnost objekta je PR (654m2) + I sprat (246m2). Sastoji... više

750.000€ (832 €/m²)

  • 901m²

SALAŠ! BILIĆ

Bilić, Okolina, Sombor

SALAŠ! BILIĆ! Prodaje se salaš sa poljoprivrednim zemljištem (njivom) ukupne veličine 21.024m2. Uvučen je od glavnog puta, ima izbetoniran put... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Vinodolski, Centar, Glavna, 3.0, 70m2, 19000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (271 €/m²)

  • 70m²

Lux stan Bulevar Nemanjića, 79m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

Trosoban stan u prizemlju kuće, Durlan, 76m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe... više

67.000€ (881 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/2 spratova