Za upit suma na prodaju pronađeno 823 oglasa

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 55.41m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu... više

182.850€ (3 324 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Prelepa kuća 90m2, Vrćenovica, plac 23.37ari

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prelepa kuća u naselju Vrćenovica prema Aleksincu..Kuća se nalazi u prirodnom okruženju idealnom za odmor i porodično stanovanje.... više

36.000€ (400 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje/1 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50.93m2+10.45m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

Zemljište u građevinskom području 21, 56 ari, Barič, Obrenovac - 13.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju je plac nepravilnog oblika površine 21.56 ari, dimenzija 17m u najširem delu i dužine 250m uz Baričku reku. Plac je obrastao šumom,... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac za gradnju sa građ.dozvolom, Goč, izletište Mitrovo Polje, 44,38 ar

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta,... više

268.000€ (60 €/m²)

  • 4438m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

ORGANSKA plantaža - lešnik u celini

Donje Štiplje, Okolina, Jagodina

Na prodaju organska plantaža lešnika starosti 12 godina u punoj rodnosti na površini od 3ha+objekat 70m2(upisan i ucrtan)+1 ha zemljišta spremnog... više

140.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

MODERAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART GREJANJE I VRHUNSKI MATERIJALI

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i... više

134.640€ (2 640 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova