Za upit suma na prodaju pronađeno 823 oglasa

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

Poljoprivredno zemljiste 11.39ha na podaju, Miroc planina

Miroc planina, Negotin, Negotin

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 11.39 ha, u jednom komadu, na planini Miroč. Parcela je okružena šumom, pogodna za razne namene,... više

68.000€ (0 €/m²)

  • 113900m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

98.600€ (3 651 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/8 spratova

Centar, Novi Sad

200.017€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

Centar, Novi Sad

144.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/8 spratova

Sremska Mitrovica, Erdevik, , 2.0, 100m2, 40000EUR

Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 115410, 23a, vikendica. Prodajem vikendicu u Virojevci (Erdevik) u blizini Titovih lovista od 100m2 za 40.000 evra. Potrebno... više

40.000€ (400 €/m²)

  • 100m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 151500EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje... više

151.500€ (2 754 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova

Plac 60, 82 ara, Obrenovac, Zabrežje – 50.000e

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac sa izlazom na reku Savu, ukupne površine 60,82 ara kategorisan kao šumsko zemljište . Prostire se od nasipa do reke, približnih... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Mlin sa pomoćnom kućom za stanovanje, Svrljig 50a

Lozan, Svrljig, Svrljig

Na prodaju mlin u Svrljigu, selo Guševac, na placu površine blizu 34ari. Na placu je već izgrađen mlin za žito kapaciteta 1000kg na sat, sa... više

150.000€ (44 €/m²)

  • 3400m²
  • Prizemlje

Plac u Kragujevcu, Ilićevo - površina 3618 m2, zemljište u građevinskom po

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog... više

55.000€ (15 €/m²)

  • 3618m²