Za upit stanovi sremski Kamenica stanovi pronađeno 24 oglasa

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 280980€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više

280.980€ (2 265 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102628 CENA 240.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN stan u Sremskoj Kamenici.... više

240.000€ (3 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 216000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na... više

216.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 160000€

Miseluk, Sremska Kamenica

Agencijska šifra 1102552... CENA sa PDV-om 160.000 e + 3 % provizije... UKNJIŽEN troiposoban stan u novoj zgradi na Mišeluku. Grejanje na toplotne... više

160.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova

Petoiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 226600€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Uknjižen šestosoban dupleks u vili sa svega tri stana na Tatarskom brdu. U prizemlju je jednoiposoban stan , dok je gore četvorosoban - nema... više

226.600€ (1 294 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 206000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1091190 - Uknjižen troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan poseduje dve velike terase. Grejanje podno na gas. Peti sprat,... više

206.000€ (1 287 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 153550€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1098902 - Cena je 153 550e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom... više

153.550€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/3 spratova

Garsonjera SREMSKA KAMENICA, 93730€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1100545 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju garsonjera u Sremskoj Kamenici u neposrednoj blizini... više

93.730€ (3 232 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 170000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji,... više

170.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 193500€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102151 CENA 193.500 e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen trosoban stan na Tatarskom... više

193.500€ (2 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova