stanovi Novi Sad 30m2 (1.718 oglasa)

Novi Sad, Klisa, SMART STAN, 4.0, 85m2, 169640EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 133532, I/III, lift, terasa. **KLISA - SMART STAN **.LIFT Cena je sa PDV 84,82 m2.+ gratis parking mesto. 3 spavace sobe. Urbani... više

169.640€ (1 995 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Socijalno, Kraljevića Marka, 4.0, 85m2, 255500EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 134382, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican cetverosoban porodicni stan u Kraljevica Marka ulici... više

255.500€ (3 005 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjizen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, gradjene oko 1980. godine. Ona je smestena... više

229.000€ (2 694 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Trg Mladenaca, 4.0, 85m2, 375000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114143, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen. Na prodaju cetverosoban stan na Trgu Mladenaca. Stanovi na ovoj lokaciji su jako... više

375.000€ (4 411 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099912 CENA 184.000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban dupleks na drugom spratu manjeg stambenog objekta, bez lifta.... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

200.337€ (2 276 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 199000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099560 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN četvoroiposoban stan na Adicama u... više

199.000€ (2 261 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – ekskluzivan trosoban/četvorosoban Duplex Californ

Centar, Novi Sad

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel,... više

200.850€ (2 282 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 190350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1093563 Četvorosoban dupleks u izgradnji na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Potkrovlje, lift, terasa, grejanje na gas.... više

190.350€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

213.638€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Četvorosoban stan 94m² u mirnom delu Novog Sada

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično... više

276.905€ (2 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • .sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001239

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Cankareva. Uknjižen četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole, Novosadskog... više

210.841€ (2 369 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 5.sprat