Za upit stanovi Nisu pronađeno 561 oglasa

Lep, eksluzivan, veliki stan,penthaus, na zadnjem spratu solitera, sa pogle

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 15/15 spratova

Sprat u kuci 86m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju sprat u kuci povrsine 86m2, u mirnom delu grada. Stan je po strukturi dvoiposoban i sasoji se od ulaznog hodinka, dnevnog boravka... više

67.000€ (779 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

3.5, Deo Kuće, Komren, Branko Bjegović

Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski... više

75.000€ (742 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 101m²
  • Prizemlje

Na prodaju luksuzan opremljen stan u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika,... više

258.000€ (2 224 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 116m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.720€ (1 908 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje,... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Novogradnja 31m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m², koji se nalazi na prvom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi... više

61.000€ (1 967 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Novogradnja 2.5, 67,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan... više

127.680€ (1 905 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 2.5, 64.56 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.56 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

142.050€ (2 219 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Useljiv, dvosoban stan u novogradnji u Duvaništu, 53m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je... više

113.000€ (2 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova