Za upit stanovi Nisu park svetog save pronađeno 190 oglasa

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja,Palilula, 3.0, 72 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan u useljivoj novogradnji, Palilula projektovane površine 72 m2. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

181.700€ (2 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/6 spratova

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju nov trosoban stan 92m² - Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju stanovi u izgradnji- Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

1.900€ (43 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

88.460€ (2 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 12/15 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

184.550€ (2 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan u kući 88m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na... više

123.000€ (1 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvosoban stan 45.41m2, prvi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

99.902€ (2 220 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 2/3 spratova

3.5, stan duplex u blizini Delta Planet-a, 86m2

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta... više

140.000€ (1 627 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 10/11 spratova

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova