Za upit stanovi na Zlatiboru pronađeno 64 oglasa

Oglas

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 45.31m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

104.213€ (2 315 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/6 spratova

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 2.5 NAMESTEN STAN NA ZLATIBORU

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Izuzetno lep dvoiposoban stan, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest.... više

110.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 6.sprat

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman, 110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište

Zlatibor

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman,110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište Apartman na Zlatiboru, izuzetna lokacija, u zgradi sa samo 7 stanova.... više

325.000€ (2 954 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju potpuno opremljen apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen apartman sa svim nameštajem i tehnikom u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina još dva apartmana... više

65.000€ (2 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/4 spratova

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Na prodaju apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina... više

102.500€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova

Apartman, Zlatibor, 1.5, 47m2, Kompletno opremljen

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju kompletno namešten apartman na Zlatiboru. Uknjižena površina apartmana je 47m2. Nalazi se u mirnom delu Zlatibora, u zgradi sa 8... više

86.400€ (1 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Apartman 29 m², PR, Zlatibor – Titova Vila - 71.000

Centar, Zlatibor

Na prodaju apartman površine 29 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Sastoji... više

71.000€ (2 448 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednoiposoban stan 37.56 m², PR, Zlatibor - 65.730€ + PDV

Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa,... više

65.730€ (1 776 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje