Za upit stanovi na Zlatiboru pronađeno 62 oglasa

Zlatibor - Nov jednoiposoban apartman ID#1000606

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

86.290€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 3/7 spratova

Čajetina, Zlatibor - Bele vode, 44m2

Širi centar, Zlatibor

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više

82.000€ (1 863 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Okolno mesto, Zova, Prote Simića , 1.5, 39m2, 82000 EUR

Zova, Zlatibor

Odličan, kompletno namešten stan u naselju Zova, dva kilometra od centra Zlatibora. Mirno i tiho mesto, daleko od buke a opet dovoljno blizu... više

82.000€ (2 102 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²

Dvoiposoban stan 50.85m², PR - VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – 116.955€

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 50.85m², na prizemlju u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

116.955€ (2 339 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRODAJA, 2.5 NAMESTEN STAN NA ZLATIBORU

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Izuzetno lep dvoiposoban stan, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest.... više

110.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 6.sprat

Oglas

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 45.31m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

104.213€ (2 315 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/6 spratova

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Na prodaju apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina... više

102.500€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova

Apartman, Zlatibor, 1.5, 47m2, Kompletno opremljen

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju kompletno namešten apartman na Zlatiboru. Uknjižena površina apartmana je 47m2. Nalazi se u mirnom delu Zlatibora, u zgradi sa 8... više

86.400€ (1 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Apartman 29 m², PR, Zlatibor – Titova Vila - 71.000

Centar, Zlatibor

Na prodaju apartman površine 29 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Sastoji... više

71.000€ (2 448 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Oglas

Centar, Zlatibor

Uživajte u savršenom spoju planinskog vazduha i vrhunskog komfora. Prodajemo moderne stanove u neposrednoj blizini centra Zlatibora, dizajnirane... više

2.300€ (67 €/m²)

  • soba
  • 34m²
  • /6 spratova