Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta, 67m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2.0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan... više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara, 73m2

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3.0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića, 102m2

Pašino brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina, 103m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan,... više

505.000€ (4 902 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 103m²
  • 4/7 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

Vračar, centar - Resavska, 86m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Resavska 3.0, 86m2 (lođa 3m2), 2/3, CG, interfon, podrum U ponudi izvanredan salonski stan smešten u odlično održavanoj predratnoj... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Profesorska kolonija - Ilirska, 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska, 51m2

Zemunske kapije, Zemun, Beograd

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi... više

220.000€ (4 313 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 6/7 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička, 142m2, BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 142m2 (terasa), 2/6, CG, lift, interfon, garaža U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u blizini Bulevara... više

639.000€ (4 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/6 spratova

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan u izgradnji 61, 42 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 104.720 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

104.720€ (1 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Zvezdara, Kluz, Madridska, 0.5, 25m2, 126000 EUR

Kluz, Beograd

Na prodaju nameštena garsonjera na 5. spratu, kod Aviv parka, u novoizgrađenom kompleksu,"ALPHA city", sa odličnim pogledom ka centru Beograda.... više

126.000€ (5 040 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 5/5 spratova