Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1820 oglasa

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe, 0.5, 23m2, 60000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126237, II/IV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

60.000€ (2 608 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Dorćol, , 3.0, 80m2, 359000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, deljiv. UKNJIZEN... više

359.000€ (4 487 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 590000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Karaburma, Roda, 3.0, 66m2, 132000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

132.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Voždovac, Medaković, Rastka Petrovića, 0.5, 25m2, 70000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 126057, PR/IV, klima, terasa. Prodaje se namestena renovirana garsonjera u naselju Medak,garsonjera ima zaseban ulaz,predato... više

70.000€ (2 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²

Zvezdara, Mirijevo, Vlastimira Đuze Stojiljkovića, 3.0, 115m2, 162000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u... više

162.000€ (1 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 1.5, 110m2, 450000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125321, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 110m²

Voždovac, Braće Jerković, Torlačka, 1.5, 47m2, 145000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlackoj ulici na Vozdovcu. Zgrada ce biti useljiva pocetkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban,... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²