Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1815 oglasa

ZVEZDARA KLUZ 38m2 , 125000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Bulevar kralja Aleksandra, 1.5, 38 m2, bez terase, VI od VI spratova, cg, tel, lift (ide do 6.... više

125.000€ (3 289 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 6.sprat

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

935.888€ (6 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 9.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Vračar, centar - Lazarevićeva, 151m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Lazarevićeva 4.0, 151m2 (terasa 6m2 + lođa 3m2), 6/7, CG, lift, interfon, podrum, garaža U ponudi luksuzan stan koji pruža... više

1.200.000€ (7 947 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 151m²
  • 6/7 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 218m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 4.0, 218m2 (terasa 54m2), 15/25, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzan stan u jednoj od... više

1.600.000€ (7 339 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 15/25 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 60m2, 210000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više

210.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 77m2 , L , 385000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA CRVENI KRST 100m2 , (2L) , 380000e

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

STAN U NOVIJOJ GRADNJI, IZ 2005.GOD. BEZ ULAGANJA, KOMPLETNO SREDJEN. VRLO SVETAO I SUNCAN. U PONUDI JE I GARAZNO MESTO OD 15M2, PO CENI OD... više

380.000€ (3 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj zoni3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe, lift, pešačka zona Na prodaju... više

409.000€ (5 602 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Centar, Dr Milivoja Petrovića, 5.0, 130m2, 406000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena... više

406.000€ (3 123 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Miljakovac 2, , 4.0, 83m2, 199000EUR

Miljakovac Ii, Beograd

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(da),... više

199.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 5/6 spratova