Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1815 oglasa

VRACAR KALENIC 72m2 , 3T , 310000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

310.000€ (4 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

STARI GRAD CENTAR 57m2 , 258000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 2.5, 57 m2, bez terase, VPR od II sprata, ta, bez lifta,... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Visoko prizemlje.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 227000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

227.000€ (3 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA KLUZ 38m2 , 125000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Bulevar kralja Aleksandra, 1.5, 38 m2, bez terase, VI od VI spratova, cg, tel, lift (ide do 6.... više

125.000€ (3 289 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 6.sprat

STARI GRAD CENTAR 36m2 , 135000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

935.888€ (6 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 9.sprat

IZVANREDAN 3.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

301.888€ (4 192 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

STAN CUKARICA SREMČICA 81m2 , 105000e

SremČica, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, SREMČICA, Sare Bernar, Uknjižen Komforan troiposoban stan u stambenoj zgradi, godina gradnje: 2010, sprat:... više

105.000€ (1 296 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 51m2 , (L) , 129000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Odlican stan, prakticno nekoriscen, u novijoj gradnji, sa dobrim rasporedom prostorija. Orijentacija - jugoistok. Parking u dvoristu zgrade.... više

129.000€ (2 529 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA VUKOV SPOMENIK 47m2 , (T) , 174000e

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Na prodaju stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i kruga dvojke. Odlicna zgrada od fasadne cigle u tihoj ulici s drvoredom i zoniranim... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 1.sprat