Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1827 oglasa

Retko u ponudi,1.5,48kvm,početak bloka

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom... više

198.000€ (4 125 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 8/11 spratova

Blok 45, stan za prodaju ID#499475

Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više

224.000€ (3 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Petlovo brdo, Gočka, 62m2+25m2, 1 ar dvorišta ID#1640

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena... više

115.000€ (1 854 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/1 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 70m2 , T , 230000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN, BELVIL, NOVI BEOGRAD

Belvil, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova

Savski venac, Sarajevska, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500 EUR

Sarajevska, Beograd

Kvalitetan stan, komforan, delimicno renoviran (spoljna stolarija, malo kupatilo), opremljen američkim plakarima i kompletnom kuhinjom, poseduje... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/7 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 2.5, 60m2, 209000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomoću električnog kotla... više

209.000€ (3 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova