Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 452 oglasa

Zemun, Altina, Dobanovački put, 2.0, 46m2, 100000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Gospodara Vučića, 2.0, 41m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130683, VPR/III, klima, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

210.000€ (5 121 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 2.0, 45m2, 92000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

92.000€ (2 044 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Vukov Spomenik, Stjepana Ljubise, 2.0, 51m2, 223000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjizen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogucnost kupovine garaznog... više

223.000€ (4 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, Gospodara Vučića, 2.0, 68m2, 195000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Vudroa Vilsona , 2.0, 57m2, 266500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više

266.500€ (4 675 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/14 spratova

Zemun, Marija Bursać, Mozerova, 1.5, 28m2, 122000EUR

Zemun (marije Bursać), Beograd

Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5... više

122.000€ (4 357 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 2/4 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 59m2, 133000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129667, I/, terasa(2), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Struktura stana: Dnevna soba, kuhinja, manji hodnik do toaleta... više

133.000€ (2 254 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 57m2, 119500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129668, PR/, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, Adaptibilanu u 3. Stan se nalazi u neukopanom prizemlju i ima sopstveno... više

119.500€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Surčin (mesto), Vojvođanska, 1.5, 36m2, 130000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2.sprat