Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 454 oglasa

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa,

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više

138.000€ (2 875 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Stan na prodaju – Vojvode Vlahovića, blizu okretnice 26 i restorana Rich

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana... više

170.000€ (3 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 2.0, 41m2, 146800EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129696, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Svetao, komforan dvosoban stan u zgradi bez lifta, kod Dusanovacka... više

146.800€ (3 580 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

- palilula sf 2674

Borča, Palilula, Beograd

Stambeno- poslovni kompleks u naselju Borča u ulici Stefana Stratimirovica obuhvata četiri objekta, koji su projektovani u duhu novih ambijentalnih... više

99.400€ (2 114 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Železnik, Čukarica, Beograd

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Blok 3, Bulevar Zorana Đinđića , 2.0, 62m2, 226000 EUR

Blok 3, Beograd

Veoma lep i funkcionalan stan, sa prelepim pogledom na blokove i Novi Beograd. U neposrednoj blizini svih životnih sadržaja i dešavanja. Stan... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Zemun, Kalvarija, , 2.0, 61m2, 155000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 131833, I/I, klima, terasa, uknjizen, dvorisna zgrada. Na super lokaciji u blizini parka na Kalvariji se prodaje stan u kuci... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

STAN CUKARICA CERAK 50m2 , T , 110000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Šavnička, NIJE UKNJIŽEN dvosoban stan bez ulaganja sa terasom, novija gradnja, visoko prizemlje,... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Visoko prizemlje.sprat