Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 454 oglasa

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića, 62m2

Kalvarija, Zemun, Beograd

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban... više

210.000€ (3 387 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/12 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 48m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

190.904€ (3 977 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/8 spratova

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 215000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA 4/6 JOVE... više

215.000€ (4 056 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite name

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Karaburma - Uralska, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Uralska 2.0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog... više

136.000€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53, 36m2

Čukarica, Beograd

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53,36m2, 3/4, podno grejanje, lift, terasa, novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova