Za upit stanovi Beograd Centar ne prizemlje ne potkrovlje pronađeno 653 oglasa

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više

240.000€ (2 608 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 9/11 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - useljiv, jedinstven život

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - useljiv, jedinstven životni stil! 4.0, 117m2 (terasa 9m2), 1/4, CG, dva lifta, telefon, interfon,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Skadarlija, Bulevar despota Stefana, 3.0, 84m2, 280000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 91986, I/III, salonski, telefon, terasa(2), uknjizen, garaza, podrum, ostava, stambena zgrada. Salonac 3.0 na dva minuta hoda... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/3 spratova

- rakovica sf 2545

Miljakovac 3, Rakovica, Beograd

Objekat će raspolagati sa ukupno 10 stanova raspoređenih na dve etaže, tj. u prizemlju ( visina I sprata ) i na I spratu. U ponudi su stanovi... više

88.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 21, , 3.0, 77m2, 292000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 131182, I/VIII, uknjizen, stambena zgrada. Atraktivna lokacija u blizini Parka Usce, na korak od obe reke i sa brzom vezom do... više

292.000€ (3 792 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Čukarica, Žarkovo, Živojina Lazića, 2.0, 70m2, 170000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 128282, I/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Lux stan, izuzetna prilika.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Kluz, Ruđera Boškovića, 3.0, 64m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126058, IV/V, lift. Atraktivan dvostran stan u novoj lepoj modernoj zgradi na odlicnoj lokaciji. Na minut od Bulevara. Na 100ak... više

205.000€ (3 203 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 94m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno... više

535.000€ (5 691 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 13/13 spratova