Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 91m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 91m2, PR/2, grejanje na struju, internet, ktv, podrum Mala i mirna Šantićeva ulica nalazi se na teritoriji opštine Stari grad, u kraju... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U NOVIJOJ ZGRADI, VOZDOVAC

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja,... više

350.000€ (2 755 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 3.0, 96m2, 378000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Funkcionalan stan, grejne površine 61m2, prodaje se potpuno opremljen... više

378.000€ (3 937 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Crveni krst, 3.0 78m2+ PDV ID#1594

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zadovoljstvo nam je da vam ponudimo novogradnju izuzetnog kvaliteta gradnje, koriste se najkvalitetniji materijali, energetski pasoš, daljinsko... više

323.802€ (4 151 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Terazije, Balkanska, 2.5, 60m2, 324000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više

324.000€ (5 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/6 spratova

VOZDOVAC BULEVAR OSLOBODJENJA 114m2 , 380000e

Bulevar Oslobodjenja, Vozdovac, Beograd

Kontakt: 063 404 017 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. II NIVO: tri spavace sobe, dva garderobera i kupatilo.... više

380.000€ (3 333 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 4.sprat

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa, 142m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova