Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1836 oglasa

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova

Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo

Zvezdara, Beograd

Dvospratna zgrada zavrsena 2016.god. Stan je u prizemlju. Na 5-6min. od autobuske okretnice, do centra grada 30min. Na samo 3minuta nalazi se... više

84.000€ (1 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 1.0, 33m2, 84000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

84.000€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

Dvosoban stan u izgradnji 55.71m2, PK, Obrenovac - 91.922€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 55.71m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

91.922€ (1 671 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 46m2, 85100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130560, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

85.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 46m2, 85100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130555, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

85.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan 50m², I sprat, Obrenovac - 92.500€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan 46.44 m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) – 92.880€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

92.880€ (2 019 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova