Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Na prodaju luksuzan opremljen stan u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika,... više

258.000€ (2 224 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 116m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.720€ (1 908 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje,... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja u blizini OŠ "Mika Antić", 1.5, 45 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

76.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Novogradnja 31m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m², koji se nalazi na prvom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi... više

61.000€ (1 967 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Novogradnja 2.5, 67,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan... više

127.680€ (1 905 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 2.5, 64.56 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.56 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

142.050€ (2 219 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Odličan komforan četvorosoban stan 102m2, centar - kod Dušanovog bazara, 1

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 102m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

231.500€ (2 269 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/2 spratova

Park Sv.Save, dvoiposoban stan, IV sprat, lift, 70 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju odličan dvoiposobni stan kod parka Sv.Save, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na četvrtom... više

153.500€ (2 192 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/9 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/4 spratova