Za upit stanova id pronađeno 4785 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 2.0, 40m2, 140000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 2.0, 36m2, 125700EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA.... više

125.700€ (3 491 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska, 3.0, 79m2, 134300EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109217, NPR/IV, terasa, novogradnja, parking. U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji, sa prelepim panorama pogledom.... više

134.300€ (1 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića, 105m2

Ćukovac , Zemun, Beograd

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića 4.0, 105m2, terasa, 1/1, EG/podno, inverter klime, ostava, parking U ponudi komforan četvorosoban stan,... više

285.000€ (2 714 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/1 spratova

PALILULA BOGOSLOVIJA 101m2 , L , 270000e

Bogoslovija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, C

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Novi Sad, Kej, Episkopa Visariona, 3.0, 80m2, 224000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavace sobe. (Bez terasa... više

224.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/5 spratova

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića - lep, moderan stan na od

Autokomanda, Beograd

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića70m2, 2.0, CG, psut/3 Na prodaju izuzetno prijatan i prostran dvosoban stan površine 70... više

185.000€ (2 642 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²