Za upit stanova id pronađeno 4785 oglasa

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Liman I - Rednoviran, jednosoban stan ID#1001057

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednosoban stan na jednoj od najtraženijih i najlepših... više

143.170€ (3 976 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen trosoban stan ID#1000979

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom.... više

200.850€ (2 449 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

27.Marta, 57m2(L), 7/8, uknjižen ID#1587

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

U centralnom delu Palilule, u blizini Palilulske pijace, u vojnoj zgradi sa prelepim otvorenim pogledom, nudimo Vam na prodaju dvoiposoban,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

Banjica, Bulevar oslobođenja, 77m2 ID#1643

Banjica, Voždovac, Beograd

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih... više

235.000€ (3 051 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/6 spratova

Zlatibor - Nov dvoiposoban apartman ID#1000518

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

103.670€ (2 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan 55m² sa terasom, II sprat – Adamovićevo naselje, Novi Sad (KO

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

82.261€ (1 869 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova