Za upit stanova id pronađeno 4785 oglasa

Novi Sad, Centar - Nov jednoiposoban stan ID#1001152

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

250.000€ (5 208 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Sremska Kamenica - Luksuzan petosoban tripleks stan ID#1000911

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks... više

489.000€ (3 372 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 145m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1000618

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole,... više

113.300€ (3 540 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001155

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Borča, Sebeš, Popova bara nova 301., 25m2 ID#1550

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više

44.000€ (1 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001172

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Braće Dronjak. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u neposredoj blizini obrazovnih ustanova,... više

151.410€ (2 566 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7.sprat

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Liman I - Rednoviran, jednosoban stan ID#1001057

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednosoban stan na jednoj od najtraženijih i najlepših... više

143.170€ (3 976 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen trosoban stan ID#1000979

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom.... više

200.850€ (2 449 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

27.Marta, 57m2(L), 7/8, uknjižen ID#1587

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

U centralnom delu Palilule, u blizini Palilulske pijace, u vojnoj zgradi sa prelepim otvorenim pogledom, nudimo Vam na prodaju dvoiposoban,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7/8 spratova